Logowanie do poczty

O firmie

Historia zakładu sięga roku 1950. W wyniku ciągłego rozwoju w 2001 roku podmiot uległ transformacji w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. W 2009 roku Spółka zyskała nowego właściciela, wyznaczając tym samym nowe kierunki rozwoju. Zajmuje się głównie kompleksową obsługą w zakresie konstrukcji wsporczych, w tym także odbiorem odpadów wytwarzanych przy modernizacji i utylizacji linii napowietrznych. W profilu działalności firmy jest także produkcja drewnianych elementów impregnowanych (np. podkłady kolejowe, elementy ogrodzeniowe) oraz sama usługa impregnacji wyrobów drewnianych dostarczonych przez zamawiającego.  
 
Drewno do produkcji słupów pozyskiwane jest przy współpracy z polskimi nadleśnictwami głównie z regionu Dolnego Śląska. Wspólnie z technologami niemieckiej firmy dr. Wolman GmbH (grupa BASF) Spółka wdrożyła w pełni bezpieczną ekologicznie technologię impregnacji słupów drewnianych środkiem impregnacyjnym Wolmanit CX-8. Spółka opracowała i opatentowała mikrobiologiczną metodę unieszkodliwiania olejów impregnacyjnych zawartych w drewnianych słupach telefonicznych pochodzących z modernizacji lub demontażu. Odebrane odpady są przetwarzane na drewno opałowe (ze słupów drewnianych) i gruz budowlany (ze słupów żelbetowych).
 
Od 20 lat Spółka stale współpracuje z Telekomunikacją Polską S.A. i stała się głównym dostawcą  konstrukcji wsporczych dla linii napowietrznych dla tego operatora. Wyróżnia się bardzo wysoką jakością wyrobów jak i terminowością dostaw, co potwierdza fakt, iż w całym okresie współpracy nie wystąpiła jakakolwiek reklamacja na jej wyroby. Oprócz rynku polskiego Spółka otwarta jest na współpracę z zagranicznymi partnerami, czego przykładem jest realizacja zamówień dla węgierskiego operatora i partnerów bliskowschodnich.

Ogłoszenia
Copyright © 2010-2016 Teleenergetyczne Konstrukcje Wsporcze Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie P.W. MINIX S.A.

Produkty Kontakt